Kdo jsem?

Alternativním medicínám jsem se začala věnovat v 15ti letech, kdy se mi do ruky poprvé dostala čínská medicína – konkrétně reflexologie a metoda Su jok. Po řadě klientů z rodinného kruhu a blízkých přátel jsem si začala uvědomovat, že léčitelství je moje poslání a životní cesta, ale nedůvěra lidí a láska ke zvířatům mě nakonec přivedly ke studiu veteriny. Moje vize byla léčit zvířata alternativními medicínami. Zvířata si rozumem neblokují, zda se opravdu chtějí vyléčit a pracuje se s nimi tedy velice dobře.

S nástupem na vysokou jsem se začala rozvíjet i po léčitelské stránce a všechny informace se začaly spojovat s vědeckými fakty. Zúčastnila jsem se kurzů Silvovy metody, byla jsem na Reiki a na konci prváku jsem se nechala zasvětit do Reconnectivního léčení.

Začala jsem jezdit praktikovat do Nového Jičína k jedné čarodějce a získávat zkušenosti. Naše spolupráce skončila, když jsem odjela na Madagaskar na veterinární praxi mezi domorodce. Podařilo se mi zkontaktovat s domorodými léčiteli a nabrat další zkušenosti i informace. Moje veterinární praxe byla kombinací klasické a alternativní medicíny, ale dostala jsem se také k léčitelské práci s místními obyvateli. Pár dní jsem spolupracovala s léčitelkou v Tulearu zaměřenou na masáže dělohy a bylinné preparáty s tím, že jsme kombinovaly naše odlišné způsoby léčby. Výsledky byly fantastické.

Po návratu se všechno zrychlilo a ještě změnilo, protože jsem přestala jít cestou jiných a začala si prošlapávat cestičku vlastní. Součástí změny jistě byl i přechod na RAW veganství, díky kterému jsem z velké části očistila tělo. Začala jsem hodně pracovat na svých nevyřešených kusech života, protože z mého pohledu je léčitel sám vizitkou své vlastní činnosti. S postupem na vyšší frekvenci se mi začalo otevírat třetí oko a dostala jsem možnost vidět aury, vidět různé bytosti a komunikovat s nimi, vidět do lidí a komunikovat s jejich duší. Všechno začalo dávat smysl. Skoro nečtu, ale vnímám svět kolem sebe – ten je nejlepším učitelem.

Úspěšně jsem dokončila studia, ale během nich jsem zjistila, že zvířata jsou často přímo spojená s lidmi kolem. Jinými slovy pokud má pes problémy s klouby, je velice pravděpodobné, že tyto problémy přetáhl od svého majitele. Léčit tedy pouze zvířata dost dobře nelze – respektive jde to, ale jen na úrovni odstranění toho, co pes již natáhl. Pokud však nezmění prostředí, natáhne to do sebe znovu (pokud je ten s kým pes žije stále zdrojem stejného problému).

V současné době jdu vlastní cestou, při které volíme s klienty terapie na míru. Pomocí vhledů, zkušeností, meditací, šamanských cest a dalších technik hledáme kořeny problémů a řešíme je. Učím lidi jak si mohou pomoci sami, jak meditovat, nebo co změnit ve svém přemýšlení, aby se problému zbavili. Nevěřím na náhody – všechno má smysl, jen je občas komplikované ten smysl najít a přijmout věci tak, jak se staly.

Pokud se chcete dozvědět více o mém způsobu přemýšlení, podívejte si na moje články. Můj pohled na svět je upřímný, přímý a pro spoustu lidí hůř stravitelný, protože ne každý je ochotný přijmout zodpovědnost za vše, co se mu v životě stalo…na druhou stranu, pokud máte zodpovědnou za vše, co se vám děje, znamená to, že jste vše vytvořili sami. Pokud se naučíte jak tvořit, stanete se svým vlastním pánem. Nejlepší je na tom fakt, že to opravdu funguje 🙂 Chcete pomoci se to naučit?

MVDr. Tereza Adriana Vojtěchová